środa, 30 grudnia 2015

Haul ubraniowy czyli wyprzedaż online

Hej,
Przyznam skrycie, że nie jestem fanką chodzenia na zakupy, a już w szczególności na wyprzedaże. Ciuchy walają się po ziemi, ogromne kolejki do kasy i do przymierzalni, a kolorów i ciuchów tak dużo, że aż oczy bolą. Najwygodniej usiąść przed komputerem i zrobić zakupy online. Jeżeli chodzi o Stradivarius to bardzo chętnie tam zaglądam, ale najchętniej w czasie wyprzedaży. Wiedziałam o której godzinie zaczną się przeciążone serwery, nie odliczałam minut, ale zajrzałam...no i obkupiłam się. Teraz to dopiero początek, ceny sięgają maksymalnie -40, -50%, dopiero w lutym będzie można odliczyć od początkowej ceny nawet -80%, ale zazwyczaj są to "resztki", rozmiarowo wybrakowane. Myślę, że to nie jest pierwszy i ostatni taki post, a teraz moje zdobycze:
Wszystko podliczając, zaoszczędziłam 137,55 zł. Owszem, gdybym poczekała jakiś czas, to ceny byłyby jeszcze niższe, ale są to rzeczy na które polowałam od dłuższego czasu i szkoda by było, żeby zostały wykupione.

instagram
youtube

1 komentarz:

  1. " They are planning nationwide tea party protests on the doorsteps of as many local left-wing media media outlets as possible this coming October 17th, 2009. When Lord Capulet enters he is first of all very sympathetic and understanding about Juliet's state, thinking that she is crying for Tybalt. "Where
    is Washington taking us in, now, this new commitment of action.

    my page: Minion Rush Hack

    OdpowiedzUsuń